Masz jakieś pytania? Skontaktuj się!

501 257 553

Dzięki temu, że zarejestrujesz się w Klubie Konsultantek, otrzymasz sporo nagród i prezentów od firmy Oriflame poprzez program BONUS NA START i inne, jak również prezenty ode mnie jako opiekuna grupy w postaci dodatków, biżuterii, galanterii lub dodatkowych kosmetyków. Przekonasz się, że aktywność i korzystanie z oferty katalogowej opłacają się!

Bonus na Start

Program BONUS NA START został stworzony aby dodatkowo zachęcić nowych klubowiczów do korzystania z oferty a także nagrodzić za zamówienia składane na odpowiednią ilość punktów. Można z niego korzystać przez pierwsze trzy katalogi od momentu rejestracji, pokonując kolejne jego trzy etapy.

BONUS NA START przeznaczony dla nowych klubowiczów składa się z trzech kroków:

• KROK 1- MOCNY START! - Złóż zamówienie za minimum 50 PP w pierwszym katalogu swojej działalności a w kolejnym katalogu otrzymasz wspaniały zestaw Wyjątkowe Spojrzenie, składający się z idealnego duetu - tuszu do rzęs i tuszu do kresek z wyjątkowej serii The One. Za ten zestaw tuszy o wartości 60,80zł CK, zapłacisz tylko 4,90zł CH
  • KROK 2 - ELEGANCKI SZYK ! - Zrób zamówienie za minimum 50 PP w drugim katalogu swojej działalności a w kolejnym katalogu odbierz fantastyczny portfel z kolekcji Elegant Business. Ten elegancki portfel pozwoli Ci być zorganizowaną i sprawi, że będziesz wyglądać świetnie! Za portfel o wartości 99zł CK, zapłacisz tylko 4,90zł CH
  • KROK 3 - STYL SUKCESU - Zrób zamówienie za minimum 50 PP w trzecim katalogu swojej działalności a w kolejnym katalogu otrzymasz szykowną torbę z kolekcji Elegant Business z którą będziesz prezentować się szykownie i profesjonalnie. Za torbę o wartości 149zł CK, zapłacisz tylko 4,90zł CH

Lista i opis produktów znajduje się poniżej na zdjęciu. Kliknij w zdjęcie aby się zapoznać z produktami objętymi tym programem. Objaśnienia - PP są to punkty premiowe, CH jest to cena hurtowa, CK jest to cena katalogowa.

Nagrody w programie bonus na start

Specjalnie dla nowych klubowiczów - firma przygotowała wspaniałą propozycję, która jeszcze bardziej zachęci Cię do złożenia swojego pierwszego zamówienia. Jako nowemu członkowi Klubu przysługuje Ci możliwość zakupu zestawu 10-ciu sztuk próbek perfum za 1 zł oraz zestawu 10-ciu saszetek próbek kremów. Przy pierwszym zamówieniu również otrzymasz możliwość zakupu profesjonalnego zestawu konsultanta w promocyjnej cenie 39,90 zł

W podziękowaniu za dołączenie do Klubu Konsultantek, firma przygotowała dla Ciebie specjalną filiżankę opracowaną we współpracy z firmą Jacobs. Kawa pita w tej filiżance podczas przeglądania katalogów lub spotkań ze znajomymi będzie smakować jeszcze lepiej. Do Twojego pierwszego zamówienia ta wyjątkowa filiżanka dołączy się automatycznie.

Sama teraz możesz się przekonać, że robiąc zakupy bezpośrednio w firmie Oriflame, oszczędzasz czas, pieniądze i otrzymujesz atrakcyjne nagrody o wartości 308,80zł . A to dopiero początek!

Filiżanka Jacobs

Nagrody ode mnie

Ja sama wiem jak wielką radość sprawiają kobietom prezenty i upominki takie jak kosmetyki. Niespodzianki w postaci biżuterii Swarovski wzmacniają podwójnie tą radość.

Dlatego każda osoba która zapisze się przez tą stronę, ukończy program Bonus na Start i spełni warunki opisane poniżej, dodatkowo oprócz korzystania z nagród w Programie Bonus na Start otrzyma ode mnie nagrodę w postaci:

Kolczyki Srebrne z Ekskluzywnymi Kryształami Swarovski o wartości około 150 zł

Aby otrzymać nagrodę w postaci Kolczyków Srebrnych z Kryształami Swarovski należy:

• Zarejestrować się do Klubu Oriflame w aktualnym katalogu poprzez tą stronę
  • Dokonać pełnej aktywacji konta - Odesłać wypełniony i podpisany wniosek do Firmy
  • Przejść przez trzy etapy programu Bonus na Start
  • Uregulować swoje należności za kosmetyki w terminie
Nagrody dla Nowych Konsultantów

Ekskluzywna Biżuteria Swarovski - Nagrody ode mnie dla Nowych Konsultantów

Tylko spełnienie wszystkich powyższych warunków kwalifikuje do odbioru nagrody w postaci kolczyków Swarovskiego. Nagrody rozliczane i wysyłane są w cyklach co trzy katalogi - skorzystaj więc bo taka okazja może się nie powtórzyć.

Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Każdy konsultant zakwalifikowany do odbiory nagród otrzyma ode mnie propozycję do wyboru z dostępnych w danej chwili kolczyków. Wartość każdego proponowanego zestawu to około 150 zł .

Jeśli więc chcesz korzystać z markowych kosmetyków, suplementów diety lub akcesoriów a dodatkowo chcesz być odpowiednio nagradzana za swoją działalność, wypełnij formularz widoczny poniżej i dołącz do grona klubowiczów

Dołącz do nas i zarejestruj się w Oriflame

KLIKNIJ TUTAJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ

Po zakończeniu programu Bonus na Start czekają na Ciebie bardzo atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym Bonus dla Urody. Aby zapoznać się z jego warunkami i poczuć przedsmak tego co na Ciebie czeka, kliknij w baner poniżej.