Chcesz zostać konsultantka Oriflame? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się!

501 257 553

Dzięki temu, że zarejestrujesz się w Klubie Konsultantek, otrzymasz sporo nagród i prezentów od firmy Oriflame poprzez PROGRAM WITAMY i inne, jak również prezenty ode mnie jako opiekuna grupy w postaci dodatków, biżuterii, galanterii lub dodatkowych kosmetyków. Przekonasz się, że aktywność i korzystanie z oferty katalogowej opłacają się!

PROGRAM WITAMY został stworzony aby dodatkowo zachęcić nowych klubowiczów do korzystania z oferty a także nagrodzić za zamówienia składane na odpowiednią ilość punktów. Można z niego korzystać przez pierwsze trzy katalogi od momentu rejestracji, pokonując kolejne jego trzy etapy.

PROGRAM WITAMY przeznaczony dla nowych klubowiczów składa się z trzech kroków:

• KROK 1 - Zrób zakupy za minimum 50 PP w trakcie trwania Katalogu 6. W Katalogu 7 odbierz Tusz do rzęs The ONE Double Effect i podwójne cienie do powiek The ONE o wartości 79,80zł za jedyne 4,90 zł.
  • KROK 2 - Zrób zakupy za minimum 50 PP w trakcie trwania Katalogu 7. W Katalogu 8 odbierz portfel Summer Sunset o wartości 99zł za jedyne 4,90 zł.
  • KROK 3 - Zrób zakupy za minimum 50 PP w trakcie trwania Katalogu 8. W Katalogu 9 odbierz torbę Summer Sunset o wartości 149zł za jedyne 4,90 zł.

Całkowita wartość nagród w Programie witamy to aż 327,80zł !.

Lista i opis produktów znajduje się poniżej na zdjęciu. Kliknij w zdjęcie aby się zapoznać z produktami objętymi tym programem. Objaśnienia - PP są to punkty premiowe, CH jest to cena hurtowa, CK jest to cena katalogowa.

Nagrody w Programie Witamy

Specjalnie dla nowych klubowiczów Oriflame - Oriflame przygotowało wspaniałą propozycję, która jeszcze bardziej zachęci Cię do złożenia swojego pierwszego zamówienia. Jako nowemu członkowi Klubu Oriflame przysługuje Ci możliwość zakupu zestawu 10-ciu sztuk próbek perfum za 1 zł oraz zestawu 10-ciu saszetek próbek kremów. Przy pierwszym zamówieniu również otrzymasz możliwość zakupu profesjonalnego zestawu konsultanta w promocyjnej cenie 39,90 zł

Jeśli więc chcesz korzystać z markowych kosmetyków, suplementów diety lub akcesoriów od Oriflame a dodatkowo chcesz być odpowiednio nagradzana za swoją działalność, wypełnij formularz widoczny poniżej i dołącz do grona klubowiczów Oriflame

Dołącz do nas i zarejestruj się w Oriflame

KLIKNIJ TUTAJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ

Po zakończeniu programu Bonus na Start czekają na Ciebie bardzo atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym Bonus dla Urody. Aby zapoznać się z jego warunkami i poczuć przedsmak tego co na Ciebie czeka, kliknij w baner poniżej.