Chcesz zostać konsultantka Oriflame? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się!

501 257 553

Dzięki temu, że zarejestrujesz się w Klubie Konsultantek, otrzymasz sporo nagród i prezentów od firmy Oriflame poprzez PROGRAM WITAMY i inne, jak również prezenty ode mnie jako opiekuna grupy w postaci dodatków, biżuterii, galanterii lub dodatkowych kosmetyków. Przekonasz się, że aktywność i korzystanie z oferty katalogowej opłacają się!

PROGRAM WITAMY został stworzony aby dodatkowo zachęcić nowych klubowiczów do korzystania z oferty a także nagrodzić za zamówienia składane na odpowiednią ilość punktów. Można z niego korzystać przez pierwsze trzy katalogi od momentu rejestracji, pokonując kolejne jego trzy etapy.

PROGRAM WITAMY przeznaczony dla nowych klubowiczów składa się z trzech kroków:

• KROK 1- WSPANIAŁE OCZY - Złóż zamówienie za minimum 50 PP w pierwszym katalogu swojej działalności a w kolejnym katalogu otrzymasz wspaniały zestaw Giordani Gold. Za ten zestaw o wartości 72,80zł CK, zapłacisz tylko 4,90zł CH
  • KROK 2 - WSPANIAŁY ZAPACH - Zrób zamówienie za minimum 50 PP w drugim katalogu swojej działalności a w kolejnym katalogu swojej działalności odbierz fantastyczną Wodę Perfumowaną Giordani Gold! Za wodę o wartości 99,90zł CK, zapłacisz tylko 4,90zł CH
  • KROK 3 - WSPANIAŁY STYL - Zrób zamówienie za minimum 50 PP w trzecim katalogu swojej działalności a w kolejnym katalogu otrzymasz Zegarek Wonderful z kryształkami Swarovski Elements. Za zegarek o wartości 159,90zł CK, zapłacisz tylko 4,90zł CH

Lista i opis produktów znajduje się poniżej na zdjęciu. Kliknij w zdjęcie aby się zapoznać z produktami objętymi tym programem. Objaśnienia - PP są to punkty premiowe, CH jest to cena hurtowa, CK jest to cena katalogowa.

Nagrody w Programie Witamy

Specjalnie dla nowych klubowiczów Oriflame - Oriflame przygotowało wspaniałą propozycję, która jeszcze bardziej zachęci Cię do złożenia swojego pierwszego zamówienia. Jako nowemu członkowi Klubu Oriflame przysługuje Ci możliwość zakupu zestawu 10-ciu sztuk próbek perfum za 1 zł oraz zestawu 10-ciu saszetek próbek kremów. Przy pierwszym zamówieniu również otrzymasz możliwość zakupu profesjonalnego zestawu konsultanta w promocyjnej cenie 39,90 zł

Nagrody ode mnie

Ja sama wiem jak wielką radość sprawiają kobietom prezenty i upominki takie jak kosmetyki. Niespodzianki w postaci biżuterii Swarovski wzmacniają podwójnie tą radość.

Dlatego każda osoba która zapisze się przez tą stronę, ukończy Program Witamy i spełni warunki opisane poniżej, dodatkowo oprócz korzystania z nagród w Programie Witamy otrzyma ode mnie nagrodę w postaci:

Kolczyki Srebrne z Ekskluzywnymi Kryształami Swarovski o wartości około 150 zł

Aby otrzymać nagrodę w postaci Kolczyków Srebrnych z Kryształami Swarovski należy:

• Zarejestrować się do Klubu Oriflame w aktualnym katalogu poprzez tą stronę
  • Dokonać pełnej aktywacji konta - Odesłać wypełniony i podpisany wniosek do Firmy Oriflame
  • Przejść przez trzy etapy Programu Witamy
  • Uregulować swoje należności za kosmetyki w terminie
Ekskluzywna Biżuteria Swarovski - Nagrody dla Nowych Konsultantów

Ekskluzywna Biżuteria Swarovski - Nagrody ode mnie dla Nowych Konsultantów

Tylko spełnienie wszystkich powyższych warunków kwalifikuje do odbioru nagrody w postaci kolczyków Swarovskiego. Nagrody rozliczane i wysyłane są w cyklach co trzy katalogi - skorzystaj więc bo taka okazja może się nie powtórzyć.

Przedstawione zdjęcia mają charakter poglądowy. Każdy konsultant zakwalifikowany do odbiory nagród otrzyma ode mnie propozycję do wyboru z dostępnych w danej chwili kolczyków. Wartość każdego proponowanego zestawu to około 150 zł .

Jeśli więc chcesz korzystać z markowych kosmetyków, suplementów diety lub akcesoriów od Oriflame a dodatkowo chcesz być odpowiednio nagradzana za swoją działalność, wypełnij formularz widoczny poniżej i dołącz do grona klubowiczów Oriflame

Dołącz do nas i zarejestruj się w Oriflame

KLIKNIJ TUTAJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ

Po zakończeniu programu Bonus na Start czekają na Ciebie bardzo atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym Bonus dla Urody. Aby zapoznać się z jego warunkami i poczuć przedsmak tego co na Ciebie czeka, kliknij w baner poniżej.

Podziel się ze znajomymi, udostępnij na: