testowanie kosmetyków

Cienie do powiek w perełkach Giordani Gold – Kaszmirowy blask oczu

Maleńkie, matowe, połyskujące kuleczki nadadzą naszym oczom luksusowy, świetlisty blask. Kuleczki zawierają włókna kaszmirowe, dzięki czemu perfekcyjnie rozprowadzą się na skórze, zapewniając wspaniałe, jedwabiście gładkie wykończenie.

Cień do powiek Warm Cashmere – kod 32748 – testowała Monika :)

Moje pierwsze wrażenie oglądając katalog było Łał! Coś nowego, piękne opakowanie, po obejrzeniu tego produktu lekki niedosyt. Owszem opakowanie piękne, ale wielkość troszkę mała. Oczekuję dobrego produktu, który dobrze się rozprowadza i nie roluje się na powiekach i to dostałam. Produkt niestety jest jaśniejszy niż na zdjęciu, może dlatego gdyż kulki się kruszą i obsypują na resztę. Oczy nie łzawią <przynajmniej moje> Cienie nie podrażniają oczu i nie szczypią (nie moje). Produkt jest trwały, nie roluje się na powiece. Tak ok.6 godz. bez poprawek. Problem zaczyna się przy nakładaniu. Nakładając pędzelkiem kuleczki dostają się między włosie i wypadają. Znowu jak chce się nałożyć pacynką to niestety wypadają ze słoiczka. Na razie jedyna opcja to zgniecenie kulki i dopiero nałożyć na powiekę. Myślę, że po opracowaniu własnego patentu będzie ok. Poleciła bym ten produkt z ręką na sercu, ale niestety obawiam się, że cena do ilości produktu jest nieco za wysoka. Cienie które używam, są podobnej jakości, choć są tej samej pojemności to zdają się większe i cena jest niższa.

Cień do powiek Frosty Night – kod 32750 – testowała Ania :)

Ceny w katalogu są bardzo przystępne. Kolor w katalogu jest dokładnie taki sam jak w rzeczywistości. Oczy nie łzawią, cień jest bardzo dobry. Cień jest bardzo trwały, utrzymuje się  nawet 10 godzin. Bardzo łatwo się nakłada. Cień jest bardzo dobry, nie osypuje się jak większość cieni z innych firm, a to bardzo ważne dla mnie. Będę polecać cień, z wielką przyjemnością. Bardzo ładne opakowanie, piękny kolor, który uwydatnia się na oku, nie podkreśla zmarszczek, nie osypuje się, nie załamuje się na zgięciach powiek. Nie wytłuszcza ich. Jestem bardzo zadowolona z dobrej jakości. Rzadko się spotyka, żebym była zadowolona z cieni do powiek, a tutaj niespodzianka – jestem zadowolona :)

Cień do powiek Misty Forest – kod 32751 – testowała Ewelina :)

Cienie do powiek  w perełkach Giordani Gold, po przeglądnięciu katalogu oczekiwałam po nich, że będą się łatwo nakładać i będą miały tak ładny kolor jak w katalogu. Kolor jest identyczny jak w katalogu, nie trzeba ich długo nakładać, są wydajne, nie uczulają mnie, oczy nie łzawią, są trwałe, ja malując się o 10 rano to miałam je na powiekach przez resztę dnia, aż do godziny 23 jak wróciłam  z pracy. Łatwo się nakładają, ale trzeba uważać aby nie pogubić perełek, więc nakładamy na pędzelek delikatnie.  Ja używam tylko cieni z Oriflame i te są na pewno najlepsze, bo są najtrwalsze, spełniają moje oczekiwania i z ręką na sercu polecać będę wszystkim Panią, na pewno będą zachwycone :)

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz