Stwórz makijaż za pomocą cieni do powiek express, który zaintryguje wszystkich :)

Poznaj opinię Moniki która testowała dla nas odcień Naturelle kod 33103 :)

Paletka z dołączonym aplikatorem,  8 kolorów – perłowe i matowe zamknięte w  małym, czarnym plastikowym pudełeczku , dzięki czemu nie widać odcisków palców itp. Modny wzór na kasetce sprawia, że mam coś fajnego w swojej kosmetyczne, cień zawsze nakładam na bazę lub korektor, dzięki czemu dłużej się utrzymuje, nie obsypuje i jest wyraźniejszy kolor (tak na marginesie…) nowa propozycja z tej serii zachwyciła  mnie kolorystyką – uwielbiam naturalne odcienie beżu, brązu, zieleni, a nawet śliwkowym ..łatwo i precyzyjnie się je nakłada, kolory identyczne z tym proponowanym w katalogu, wyraźne kolory sprawiają, że nie trzeba kilkakrotnie ich poprawiać,  trwałość cieni znakomita, paletka z odcieniami naturelle to kolory tzw bezpieczne, pasujące każdej kobiecie, idealne do codziennego makijażu jak i do wieczornego. Wystarczy użyć ciemniejszy odcień i już oko staję się wyraźne z tzw pazurem, oczywiście nie miałam problemu z demakijażem… POLECAM :)

oraz

opinię Małgorzaty, która testowała kolor Vivid kod 33105 :)

Kolory trwałe, intensywne, długo utrzymują się na powiece, kremowo perłowe odcienie bardzo łatwo się blendują, nie tworząc smug, zapach pudrowy, delikatny. Zgodny z katalogiem Polecam na 5☆☆☆☆☆

oraz

opinię Magdy, która testowała trzecią paletkę w kolorze Smokey kod 33104 :)

Do testowania otrzymałam paletkę cieni do powiek The One Express Smokey. Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy, to wyraziste opakowanie w zwierzęcy wzór, bardzo na czasie w tym sezonie, a co za tym idzie, przemawiające zwłaszcza do młodych, aktywnych kobiet. Po otwarciu pudełka nie spotkał mnie zawód- kolory cieni są dokładnie takie, jak na zdjęciu w katalogu. Same cienie są na tyle sypkie, aby z łatwością rozprowadzić je na powiece, a jednocześnie na tyle zbite, aby nie rozsypywać się wewnątrz opakowania. Na powiece utrzymują się przez niemal cały dzień bez poprawek, nie będę ich więc musiała zabierać do pracy w podręcznej kosmetyczce, bo makijaż nimi wykonany jest naprawdę trwały. Nie „rolują się” w zgięciu powieki, co jest dla mnie szczególne ważne. Kompaktowy rozmiar paletki sprawia, że łatwo będzie zabrać ją do podręcznego bagażu, a ilość odcieni pozwala na wykonanie różnych wariantów kolorystycznych makijażu. Wszystko to sprawia, że chętnie polecę tę paletkę moim znajomym.