Oriflame - rejestracja jako klientka lub konsultantka oriflame

  • Wyglądaj Świetnie, Zarabiaj Pieniądze, Baw się Wspaniale - Hasło Firmy, będące myślą przewodnią działalności w Klubie Oriflame, przekazuję je wszystkim klientkom i konsultantkom ze swojej grupy i staram się zarazić pozytywną energią płynącą z korzyści jakie niesie członkostwo w strukturze firmy.
    13959
    AgnieszkaDyrektor Struktury Sprzedaży Oriflame

Witam serdecznie na mojej stronie !

Mam na imię Agnieszka i jestem Dyrektorem Struktury Sprzedaży w firmie Oriflame Polska. Stworzyłam tą stronę specjalnie dla Ciebie aby pokazać Ci zalety członkostwa w Klubie Oriflame i aby umożliwić Ci zakup produktów takich jak kosmetyki, suplementy Wellness lub akcesoria w cenach hurtowych ze zniżką 20%.
Tutaj możesz dołączyć do Klubu jako klientka lub konsultantka oriflame i otrzymać numer członkowski. Wypełnienie formularza zajmie tylko chwilę i nic nie kosztuje.
Wypełniając formularz rejestracyjny poprzez tą stronę automatycznie dołączysz do mojej grupy jako klientka lub konsultantka oriflame. Po dokonaniu rejestracji zostanie nadany Ci numer, który umożliwi logowanie w sklepie internetowym www.oriflame.pl.

Możliwości jakimi dysponuje klientka oraz konsultantka oriflame

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego masz możliwość wyboru formy współpracy w ramach struktury w jakiej się znajdziesz. Twój rodzaj aktywności zależy wyłącznie od Twoich oczekiwań jakie masz dokonując rejestracji. Poniżej przedstawiam Ci trzy możliwość jakie daje członkostwo w Klubie:

Kupuj Dla Siebie

Zostań klientką firmy, korzystaj z katalogu i kupuj dla siebie lub swojej rodziny świetne, markowe kosmetyki oriflame w cenach hurtowych z rabatem 20% oraz korzystaj z programów i promocji przeznaczonych tylko dla zalogowanych.

Klientka VIP OriflameJuż nie musisz szukać konsultantki u której będziesz kupować kosmetyki, produkty Wellness i akcesoria w cenach katalogowych.

Po rejestracji online i uzyskaniu numeru członkowskiego oraz hasła do sklepu internetowego na stronie www.oriflame.pl otrzymasz stały dostęp do kosmetyków, produktów Wellness i akcesoriów, które będziesz kupować w cenach hurtowych z 20% rabatem. Oszczędzisz w ten sposób sporo na swoich zakupach a zaoszczędzone pieniądze będziesz mogła przeznaczyć na inne wydatki. Poza korzyściami finansowymi płynącymi z członkostwa, jako klientka na bieżąco i bez opóźnienia otrzymasz informacje o najnowszych promocjach, wyprzedażach, ofertach tygodniowych. Poza tym uzyskasz możliwość uczestniczenia w wielu szkoleniach kosmetycznych i nie tylko, organizowanych przeze mnie i przez firmę – online i na żywo.

Ze sklepu internetowego będziesz mogła korzystać kiedy będziesz chciała i realizować zamówienia za jaką kwotę będziesz chciała, bez żadnych zobowiązań, czy minimalnych zamówień :). Otrzymasz również możliwość wyboru formy płatności za zamówienie takich jak: przedpłata (sklep oferuje system płatności online gdzie transakcje realizowane i księgowane są od razu po wpłacie), za pobraniem (płatne w całości kurierowi w momencie odbioru przesyłki), płatność z 14 dniowym odroczonym terminem. Kupując tylko na własne potrzeby będziesz miała możliwość kupowania taniej swoich ulubionych kosmetyków w zaciszu domowego ogniska i dodatkowo zmniejszysz czas oczekiwania na ten produkt, bo otrzymasz go do trzech dni roboczych od momentu zamówienia.

Korzystanie z tej formy współpracy nie wyklucza innych aktywności. W każdej chwili będziesz mogła dołączyć do grona Super Sprzedawców lub zacząć budować własny biznes w oparciu o atrakcyjny plan marketingowy.

Zostań Super Sprzedawcą

Jako konsultantka prezentuj aktualny katalog oriflame, rozprowadzaj kosmetyki i produkty Wellness wśród przyjaciół, znajomych, rodziny – w ten sposób zarobisz np. na kosmetyki dla siebie, na kieszonkowe lub dorobisz do pensji.

Super SprzedawcaDrugą z form współpracy jaką oferuje Firma swoim konsultantom jest sprzedaż produktów prezentowanych w katalogach. Możesz w ten sposób zarobić na różnicy pomiędzy ceną hurtową po jakiej będziesz kupować produkty a ceną po jakiej produkty oferowane są w katalogach. Twój zysk ze sprzedaży wyniesie aż 20%. To dosyć sporo bo aż 1/5 ceny każdego sprzedanego przez Ciebie produktu trafi do Twojej kieszeni i co najważniejsze na tym poziomie jest to kwota „na czysto”. Nie jest to trudne gdyż na pewno w Twoim otoczeniu, rodzinie, wśród przyjaciół i znajomych znajduje się sporo osób korzystających z markowych kosmetyków, suplementów diety lub nawet modnych akcesoriów. Wszystkie te produkty dostępne są w aktualnej ofercie.

Możesz w ten sposób zarobić pieniądze stanowiące Twoje kieszonkowe, dorobić do pensji, na studia lub po prostu przeznaczyć zarobione pieniądze na swoje przyjemności. Wysokość zarobków uzależniona jest jedynie od Twojej przedsiębiorczości i czasu poświęconego na działalność w ramach struktury sprzedaży w jakiej się znajdziesz. Oprócz tego, że zarabiasz to jeszcze korzystasz z wspaniałych markowych produktów w cenach hurtowych. Dodatkowo firma daje możliwość skorzystania z odroczonego 14-to dniowego terminu płatności, nie musisz więc inwestować własnych środków. Taki luksus czeka Cię tylko będąc członkiem Klubu.

Dodatkowym zyskiem oprócz pieniędzy ze sprzedaży są nagrody z PROGRAMU WITAMY oraz w dalszym etapie działalności BONUSU DLA URODY. Uzyskane w ten sposób produkty będziesz mogła sprzedać swoim klientkom i uzyskać z tego tytułu dodatkowe zyski. Jak się przekonasz po poznaniu warunków tego bonusu – nie są to małe pieniądze. Wartość nagród uzależniona jest od progu wartości zamówienia. Aby poznać szczegóły programu, kliknij w link poniżej a zostaniesz przeniesiona na stronę ze szczegółami tego programu. Poza programem BONUS DLA URODY, firma serwuje swoim konsultantom oferty tygodniowe. Są to wartościowe kosmetyki w bardzo atrakcyjnych cenach. Zysk z ich sprzedaży może również zasilić Twój budżet i stanowić dodatkową korzyść finansową.

Oprócz tych dwóch korzyści jakie daje aktywna sprzedaż kosmetyków jest też trzecia. To dodatkowy rabat na kosmetyki wynoszący od 4-24%. Wysokość dodatkowego rabatu na produkty z katalogu uzależniona jest od ogólnego poziomu Twoich zamówień w danym okresie obowiązywania katalogu. Szczegółowe progi punktowe poznasz po rejestracji online i otrzymaniu numeru członkowskiego.

Zbuduj Własny Biznes

Lider Klubu OriflameKolejną, najbardziej zaawansowaną i dochodową formą współpracy w ramach działalności Klubu jest współpraca w oparciu o plan marketingowy. Plan Marketingowy to najkorzystniejsza tego typu oferta na polskim rynku. Według niezależnych rankingów, jest on wyborem numer jeden wśród konsultantów, sprzedawców i liderów. Teraz dzięki narzędziom jakie daje firma, osiąganie wyższych poziomów jest łatwiejsze i bardziej korzystne finansowo niż kiedykolwiek.

Działalność w ramach planu marketingowego jest bardzo korzystna ponieważ w przeciwieństwie do innych firm na start nie poniesiesz żadnych wydatków związanych z rozpoczęciem działalności. Dobrą cechą tego systemu jest przed wszystkim produkt. Firma oferuje produkty które zaspokajają bieżące, codzienne potrzeby. Nie ma więc większego problemu ze znalezieniem osób do współpracy. Klienci bardzo chętnie je kupują co wiąże się z wysoką ich sprzedażą. Wszyscy wokół korzystają z kosmetyków, produktów pielęgnacji ciała czy suplementów diety. Firma cieszy się międzynarodową renomą, jest na rynku od ponad 45 lat.

Działalność w tej formie opiera się na zasadach marketingu wielopoziomowego (MLM). Polega ona na zapraszaniu do współpracy nowych osób i tym sposobem budowaniu struktury sprzedaży w ramach swojej grupy zarejestrowanych osób.
W planie marketingowym obowiązują procentowe poziomy na których wypłacane są premie uzależnione od obrotu całej Twojej grupy. Osiągając kolejne poziomy zaczynasz od konsultantki poprzez menadżera. Osiągnięcie poziomu Menadżera 12% to pierwszy ważny krok na drodze Twojego rozwoju Po osiągnięciu najwyższego poziomu 24% uzyskasz tytuł Dyrektora Struktury Sprzedaży. Osiągnięcie poziomu Dyrektora oznacza, że Twoja grupa rozwija się we właściwy sposób. Na tym poziomie będziesz mieć możliwość uczestniczenia w imprezach specjalnych i konferencjach a także w spotkaniach i programach dostępnych tylko dla dyrektorów. Dochód struktury na tym poziomie zaczyna się od 4800zł w każdym katalogu a to dopiero początek. Dzięki realizacji planu marketingowego będziesz w stanie zapewnić sobie i swojej rodzinie prawdziwą stabilizację finansową. Długoletnie doświadczenie firmy gwarantuje, że Twój biznes będzie przedsięwzięciem na lata, które kiedyś będziesz mogła przekazać swoim dzieciom. Co również ważne, taka współpraca nie koliduje z dotychczasowym zajęciem i nie musisz z niego rezygnować. Możesz więc równocześnie pracować na etacie, uczyć się, studiować.

Budując przemyślaną i dobrze opracowaną strukturę masz szansę zarabiać na prawdę duże pieniądze. Dlatego w tego typu działalności ważne jest abyś była prowadzona przez osobę z dużym doświadczeniem lidera znającego wszystkie techniki rekrutacji oraz sprzedaży. Ja osobiście oferuję osobom w swojej grupie wsparcie w postaci szkoleń online a także filmów instruktażowych.

O szczegółach Planu Marketingowego dowiesz się po rejestracji do Klubu, na jednym z prowadzonych przeze mnie szkoleń online.

Bardzo ważną rzeczą jest to gdzie dokonasz rejestracji, ponieważ musisz sobie dobrać odpowiednią osobę jako swojego opiekuna, który pomoże Ci stawiać pierwsze kroki, nauczy korzystać z katalogu i poprawnie składać zamówienia. Dołączyć do firmy oriflame możesz w bardzo wielu miejscach i na różnych stronach www, lecz to do jakiej grupy trafisz to jest loteria, ponieważ każda grupa działa w inny sposób, ma inną motywację i liderów. Na chwilę obecną mogę polecić dołączenie do bardzo zgranej Grupy Internetowy Klub Konsultantek Oriflame, której jestem liderem.
W mojej grupie klientek i konsultantek znajdują się osoby z całej Polski, ale mimo czasami dużej odległości nie mamy problemu z utrzymaniem stałego kontaktu, ponieważ wykorzystuję nowoczesne narzędzia do szkoleń, do udzielania pomocy przy składaniu zamówień czy porad kosmetycznych. Każda osoba należąca do mojej grupy ma dostęp do moich wszystkich poradników i materiałów jakie uzyskasz i Ty rejestrując się tylko przez tą stronę. Pakietu takich możliwości nie zaoferuje Ci żadna inna grupa.

Pamiętaj, że członkostwo w oriflame oprócz wielu zalet to przede wszystkim brak zobowiązań do robienia stałych zamówień, a zamówienia możesz składać na dowolną kwotę (nie ma wymagań minimalnych). Rejestracji warto dokonać chociażby dla zakupu jednego produktu, do którego będziesz mieć stały dostęp i który będziesz mogła kupować zawsze taniej. Ponadto będziesz mieć dostęp do dodatkowych promocji, serii limitowanych, katalogów promocyjnych przeznaczonych tylko dla zalogowanych. Dodając do tego unikalną Gwarancję satysfakcji polegająca na możliwości zwrotu produktu nie spełniającego Twoich oczekiwań jeśli jego zużycie nie przekracza 30% powoduje, że rejestracja w oriflame to świetny wybór.

Dla wszystkich osób, które dokonają rejestracji i dołączą do grona klientek lub konsultantek, firma przygotowała fantastyczną ofertę dla nowych osób – PROGRAM WITAMY

Korzyści jakie daje rejestracja poprzez tą stronę

Pakiet Startowy GRATIS, przesłany pocztą – aktualny katalog oraz inne materiały potrzebne na początek działalności.
Profesjonalną pomoc i cenne porady doświadczonego Lidera.
Zniżkę na wszystkie produkty znajdujące się w ofercie, nawet te przecenione i objęte promocją.
Kupony na zakup w promocyjnych cenach zestawów próbek oraz zestawu dla konsultantki Oriflame.
Możliwość udziału w programach przeznaczonych dla klubowiczów.
Możliwość udziału w organizowanym przeze mnie programie testowania nowości katalogowych.

Jeśli masz problem z rejestracją lub jesteś osobą niepełnoletnią, a masz skończone 16 lat, skontaktuj się ze mną telefonicznie pod numerem 501-257-553 lub napisz e-mail to ja pomogę Ci w rejestracji.