Informacje O Mnie

Cześć – jestem Agnieszka. Jestem matką, żoną, właścicielką psa i kota. Łączę otaczający mnie świat ze światem internetowym. Posiadam własną firmę która składa się z kilku odrębnych działalności. Sklep internetowy z powodzeniem funkcjonujący od 2009r, a od 2011r szukam klientów dla firmy Oriflame. Głównym moim zadaniem jest szukanie i utrzymanie stałych klientów. Swoją pracę wykonuję tylko w świecie internetowym. Online czuję się jak ryba w wodzie, dlatego właśnie wybrałam ten kanał aby dotrzeć i utrzymać relację z klientami oraz biznespartnerami. Już w 2004r zaczęłam interesować się biznesem w internecie. Codziennie zdobywam wiedzę którą od razu wdrażam w życie.
Moja rodzina jest dla mnie całym światem, ale oprócz tego chcę realizować swoje aspiracje zawodowe. Dzięki online jestem w stanie z sukcesem połączyć oba te światy. Metoda ta pozwala mi elastycznie dostosować się do planu dnia i innych obowiązków. Wstyd się przyznać ale jestem uzależniona od pracy przy komputerze. Dzięki pracy online osiągam rezultaty o jakich inni mogą tylko pomarzyć. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu zdołałam wypracować własny system. Po 1,5 roku współpracy z firmą Oriflame zostałam Ambasadorem online.
Bardzo ważną rzeczą jest to gdzie dokonasz rejestracji, ponieważ musisz sobie dobrać odpowiednią osobę jako swojego opiekuna, który pomoże Ci stawiać pierwsze kroki związane ze współpracą z Oriflame. Dołączyć do Klubu Oriflame możesz w bardzo wielu miejscach i na różnych stronach www, lecz to do jakiej Grupy trafisz to jest loteria, ponieważ każda grupa działa w inny sposób, ma inną motywację i liderów. Na chwilę obecną mogę polecić dołączenie do bardzo zgranej Grupy Ladies Club.

Ja w Pracy

Wspólnie tworzymy Team, który bez względu na wszystko może na sobie polegać i który pomoże Ci stawiać swoje pierwsze kroki, nauczy Cię osiągać coraz wyższe poziomy i zarabiać coraz większe pieniądze.
Na tej stronie odpowiadam na wszystkie pytania jakie zadaje nowa osoba, która chce dołączyć do Oriflame. Jeżeli dołączysz do mojego zespołu to będziemy w stałym kontakcie i w zależności jaka współpraca z Oriflame Cię interesuje taką pomoc dostaniesz ode mnie. Jeżeli wybierzesz opcję – Kupuję dla siebie – będę dla Ciebie Doradcą Kosmetycznym i otrzymywać będziesz informacje o produktach, aktualnych promocjach z których będziesz mogła skorzystać. Jeżeli wybierzesz – Chcę zostać Super Sprzedawcą – poznasz mnie ze strony Eksperta Sprzedażowego i nauczę Cię w jaki sposób zdobywać klientki, w jaki sposób z nimi rozmawiać, oraz w jaki sposób posługiwać się bieżącymi ulotkami aby zwiększać swoje zamówienia. Jeżeli zaś wybierzesz – Chcę zostać Liderem – będę dla Ciebie wspólnikiem który pomoże Ci stworzyć bezpieczny biznes, dołączysz do grona osób które tak jak Ty zaczynają stawiać pierwsze kroki w świecie biznesu. Stworzymy taki Plan działania który nie będzie kolidował z Twoimi dotychczasowymi zajęciami, a co najważniejsze Plan ten będzie skupiał się na największym zarobku jaki można osiągnąć na poszczególnych poziomach w Oriflame.

Zapisz się do Mojej Silnej Grupy Konsultantek bez żadnego ryzyka, a sama przekonasz się, że Ci się to bardzo opłaca!! To Ty określasz formę w jakiej masz zamiar działać w Oriflame i jakie chcesz podjąć aktywności.

Możesz w domowym zaciszu przeglądać Katalog i wybierać kosmetyki tylko dla siebie, dla najbliższych, przyjaciół lub znajomych, rozwijać dynamicznie własny biznes z Oriflame, reklamując i propagujący swoją działalność w dogodny dla siebie sposób.

W firmie Oriflame nie jest wymagane minimalne zamówienie. Nie musisz go także składać w każdym Katalogu. Możesz kupować produkty tylko na własne potrzeby oraz dla rodziny i znajomych, tak często jak jest to dla Ciebie wygodne. Jeśli myślisz o swoim własnym biznes z dużą liczbą Klientek – masz możliwość stworzyć go działając razem z Oriflame.

Poniżej znajduje się formularz, dzięki któremu możesz dokonać rejestracji. Wypełnienie tych kilku pól zajmie Ci tylko chwilę. Dane osobowe przekazywane w formularzu zabezpieczone są zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa serwisu klub-konsultantek.pl. Tekst regulaminu Oriflame dostępny jest po kliknięciu w link.

Imię *

Nazwisko *