Pomadka w kredce The One Express, dzięki której wykreujesz makijaż ust wraz z idealnym nawilżeniem. Formuła wzbogacona została masłem shea i witaminą E, tak aby usta były miękkie i odpowiednio nawilżone. Nałożenie ich zapewnia ustom komfort i wyjątkowo żywy kolor o półmatowym wykończeniu :)

Dla nas testowała kolor Bubble Gum Pink kod 33186Małgosia :)

Bubble Gum Pink Pomadka w kredce The ONE Express – kolor zgodny z katalogiem, konsystencja kremowa, matowy odcień, trwały, lecz moim zdaniem nie nawilża, czułam w efekcie ściąganie na ustach. Polecam do niej balsam do ust w celu nawilżenia. Produkt bez zapachu i bez smaku. Produkt polecam średnio na 3☆☆☆

oraz

Monika, która otrzymała ode mnie kolor Coral Craze kod 33187 :)

Kredkowa pomadka – nowość  na rynku kosmetycznym. Najmodniejszy odcień koralowy tego roku. Wersja półmat, pomadka wzbogacona masłem shea i witaminą E, aby usta były wyjątkowo miękkie i nawilżone, i tak – bardzo fajna pomadka w innej wersji niż posiadałam do tej pory…łatwo się nakłada, fajne opakowanie  – czarne plastikowe,  kolor identyczny z tym w katalogu, pigmentacja bardzo dobra, jest bardzo wygodna w aplikacji. Usta są wyraźne, miękkie, kolor utrzymuję się bardzo długo i nie wysusza ust, na co zawsze zawracam uwagę, gdyż jest to wersja półmatowa, a przy tym kolor pomadki nie waży się…polecam szczególnie za komfort nakładania, trwałość  i za cudowny kolor :)

ps łatwo się również zmywa z ust… Polecam !!

oraz

kolor Fuchsia Fantasy kod 33189 testowała dla nas Iza :)

Kolor jest o ton jaśniejszy niż ten w katalogu. Opakowanie jest estetyczne, lekkie, wygodne. Łatwo się aplikuje. Pomadka jest bezzapachowa, z lekkim połyskiem. Można uzyskać delikatny odcień lub dobrze nasycony kolor. Nie wysusza ust, dosyć długo pozostaje na ustach. Polecam.

oraz

kolor Red Rush kod 33190 testowała Marta :)

Po przeglądnięciu katalogu oczekuje po pomadce w kredce The ONE Express zmiękczenia i nawilżenia ust. Kolor jest taki sam jak w katalogu, odpowiednio kryje usta. Opakowanie jest dobrze zabezpieczone. Nie posiada ona zapachu. Kolor po dwukrotnym nałożeniu jest minimalnie mocniejszy, ale nie rzuca się to w oczy. Po nałożeniu jej usta są nawilżone. Kolor pomadki dobrze się trzyma i odpowiednio kryje, jest też  trwały utrzymuje się kilka godzin chociaż trochę starty z ust ale jest. Pomadka się nie roluje i nie skleja ust. Używam pomadki z serii GG uwielbiam ja chociaż ta tez spełnia moje oczekiwania. Oczywiście poleca Pomadkę The ONE Express.

Bardzo dziękuję dziewczynom za opinie zwrotne :) <3

Czyli wnioskuję, że wszystko zależy tak jak zwykle od odcienia na który się zdecydujemy ;)