Program Witamy Oriflame

Dzięki temu, że zarejestrujesz się w Klubie Konsultantek, otrzymasz sporo nagród i prezentów poprzez PROGRAM WITAMY i inne. Przekonasz się, że aktywność i korzystanie z oferty katalogowej opłacają się!

program-witamy-oriflame-16-2017Program witamy został stworzony aby dodatkowo zachęcić nowych klubowiczów do korzystania z oferty a także nagrodzić za zamówienia składane na odpowiednią ilość punktów. Można z niego korzystać przez pierwsze trzy katalogi od momentu rejestracji, pokonując kolejne jego trzy etapy. Etapy te opisane są szczegółowo w ulotce, do której podlinkowany jest obrazek widoczny obok. Kliknij w niego aby przejść do platformy na której publikuje aktualne materiały i zapoznać się ze szczegółami programu a także listą i opisem produktów dostępnych w Programie Witamy.

Specjalnie dla nowych klubowiczów, Firma przygotowała wspaniałą propozycję, która jeszcze bardziej zachęci Cię do złożenia swojego pierwszego zamówienia. Jako nowemu członkowi Klubu przysługuje Ci możliwość zakupu zestawu 10-ciu sztuk próbek perfum za 1 zł oraz zestawu 10-ciu saszetek próbek kremów. Przy pierwszym zamówieniu również otrzymasz możliwość zakupu profesjonalnego zestawu konsultanta w promocyjnej cenie 39,90 zł

Po zakończeniu Programu Witamy czekają na Ciebie bardzo atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym Bonus dla Urody. Jeśli więc chcesz korzystać z markowych kosmetyków, suplementów diety lub akcesoriów a dodatkowo chcesz być odpowiednio nagradzana za swoją działalność, wypełnij formularz klikając w link w menu i dołącz do mojej grupy jako klientka lub konsultantka oriflame.