Program Witamy Oriflame

Dzięki temu, że zarejestrujesz się w Klubie Konsultantek, otrzymasz sporo nagród i prezentów poprzez „program witamy” i inne. Przekonasz się, że aktywność i korzystanie z oferty katalogowej opłacają się!

program-witamy_oriflame-8-2017

Program witamy został stworzony aby dodatkowo zachęcić nowych klubowiczów do korzystania z oferty a także nagrodzić za zamówienia składane na odpowiednią ilość punktów. Można z niego korzystać przez pierwsze trzy katalogi od momentu rejestracji, pokonując kolejne jego trzy etapy. Etapy te opisane są szczegółowo w ulotce, do której podlinkowany jest obrazek widoczny obok. Kliknij w niego aby przejść do platformy na której publikuje aktualne materiały i zapoznać się ze szczegółami programu a także listą i opisem produktów dostępnych w Programie Witamy.

Specjalnie dla nowych klientek lub konsultantek oriflame, Firma przygotowała wspaniałą propozycję, która jeszcze bardziej zachęci Cię do złożenia swojego pierwszego zamówienia. Jako nowemu członkowi Klubu przysługuje Ci możliwość zakupu zestawu 10-ciu sztuk próbek perfum za 1 zł oraz zestawu 10-ciu saszetek próbek kremów. Przy pierwszym zamówieniu również otrzymasz możliwość zakupu profesjonalnego zestawu konsultanta w promocyjnej cenie 39,90 zł

Po zakończeniu Programu Witamy czekają na Ciebie bardzo atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym Bonus dla Urody. Jeśli więc chcesz korzystać z markowych kosmetyków, suplementów diety lub akcesoriów a dodatkowo chcesz być odpowiednio nagradzana za swoją działalność, wypełnij formularz klikając w link w menu i dołącz do mojej grupy jako klientka lub konsultantka oriflame.