Przejdź do głównej treści

Program Witamy Oriflame

Dzięki temu, że zarejestrujesz się w Klubie Konsultantek, otrzymasz sporo nagród i prezentów od firmy Oriflame poprzez PROGRAM WITAMY i inne, jak również prezenty ode mnie jako opiekuna grupy w postaci dodatków, biżuterii, galanterii lub dodatkowych kosmetyków. Przekonasz się, że aktywność i korzystanie z oferty katalogowej opłacają się!

PROGRAM WITAMY został stworzony aby dodatkowo zachęcić nowych klubowiczów do korzystania z oferty a także nagrodzić za zamówienia składane na odpowiednią ilość punktów. Można z niego korzystać przez pierwsze trzy katalogi od momentu rejestracji, pokonując kolejne jego trzy etapy.

PROGRAM WITAMY przeznaczony dla nowych klubowiczów składa się z trzech kroków opisanych poniżej:

  • KROK 1 – Zrób zakupy o łącznej wartości minimum 50 PP w pierwszym katalogu swojej działalności. W w następnym katalogu odbierz Zestaw The ONE Czarujące spojrzenie o wartości 72,80zł – za jedyne 4,90 zł!
  • KROK 2 – Zrób zakupy o łącznej wartości minimum 50 PP w drugim katalogu swojej działalności. W następnym katalogu odbierz Portfel My Destiny o wartości 99zł – za jedyne 4,90 zł!
  • KROK 3 – Zrób zakupy o łącznej wartości minimum 50 PP w trzecim katalogu swojej działalności.W następnym Katalogu odbierz torebkę My Destiny o wartości 149zł za jedyne 4,90 zł!

Całkowita wartość nagród w Programie witamy to aż 358,70zł !

Lista i opis produktów znajduje się poniżej na zdjęciu. Kliknij w zdjęcie aby się zapoznać z produktami objętymi tym programem. Objaśnienia – PP są to punkty premiowe, CH jest to cena hurtowa, CK jest to cena katalogowa.

Specjalnie dla nowych klubowiczów Oriflame

Oriflame przygotowało wspaniałą propozycję, która jeszcze bardziej zachęci Cię do złożenia swojego pierwszego zamówienia. Jako nowemu członkowi Klubu Oriflame przysługuje Ci możliwość zakupu zestawu 10-ciu sztuk próbek perfum za 1 zł oraz zestawu 10-ciu saszetek próbek kremów. Przy pierwszym zamówieniu również otrzymasz możliwość zakupu profesjonalnego zestawu konsultanta w promocyjnej cenie 39,90 zł

Po zakończeniu Programu Witamy czekają na Ciebie bardzo atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym Bonus dla Urody. Aby zapoznać się z jego warunkami i poczuć przedsmak tego co na Ciebie czeka, przejdź do zakładki BONUS DLA URODY

Jeśli więc chcesz korzystać z markowych kosmetyków, suplementów diety lub akcesoriów od Oriflame a dodatkowo chcesz być odpowiednio nagradzana za swoją działalność, wypełnij formularz widoczny poniżej i dołącz do grona klubowiczów Oriflame

Poniżej znajduje się formularz, dzięki któremu możesz dokonać rejestracji. Wypełnienie tych kilku pól zajmie Ci tylko chwilę. Dane osobowe przekazywane w formularzu zabezpieczone są zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa serwisu klub-konsultantek.pl. Tekst regulaminu Oriflame dostępny jest po kliknięciu w link.

Imię *

Nazwisko *

PESEL *

Adres (dostawy paczek) *

Miejscowość *

Kod Pocztowy *

E-mail *

Telefon *

Uwagi

Jeśli masz problem z rejestracją lub jesteś osobą niepełnoletnią, a masz skończone 16 lat, skontaktuj się ze mną telefonicznie pod numerem 501-257-553 lub napisz e-mail to ja pomogę Ci w rejestracji.