Chcesz zostać klientką lub konsultantka Oriflame? Masz jakieś pytania? Skontaktuj się ze mną!

501257553

Dzięki temu, że zarejestrujesz się w Klubie Konsultantek, otrzymasz sporo nagród i prezentów od firmy Oriflame poprzez PROGRAM WITAMY i inne, jak również prezenty ode mnie jako opiekuna grupy w postaci dodatków, biżuterii, galanterii lub dodatkowych kosmetyków. Przekonasz się, że aktywność i korzystanie z oferty katalogowej opłacają się!

PROGRAM WITAMY został stworzony aby dodatkowo zachęcić nowych klubowiczów do korzystania z oferty a także nagrodzić za zamówienia składane na odpowiednią ilość punktów. Można z niego korzystać przez pierwsze trzy katalogi od momentu rejestracji, pokonując kolejne jego trzy etapy.

PROGRAM WITAMY przeznaczony dla nowych klubowiczów składa się z trzech kroków:

  • KROK 1 - Zrób zakupy o łącznej wartości minimum 50 PP w pierwszym katalogu swojej działalności. W w następnym katalogu odbierz zestaw The ONE o wartości 62,80zł za jedyne 4,90 zł!
  • KROK 2 - Zrób zakupy o łącznej wartości minimum 50 PP w drugim katalogu swojej działalności. W następnym katalogu odbierz portfel Pink Delight o wartości 99zł za jedyne 4,90 zł!
  • KROK 3 - Zrób zakupy o łącznej wartości minimum 50 PP w trzecim katalogu swojej działalności.W następnym Katalogu odbierz Torebkę Pink Delight o wartości 149zł za jedyne 4,90 zł!

Całkowita wartość nagród w Programie witamy to aż 310,80zł !

Lista i opis produktów znajduje się poniżej na zdjęciu. Kliknij w zdjęcie aby się zapoznać z produktami objętymi tym programem. Objaśnienia - PP są to punkty premiowe, CH jest to cena hurtowa, CK jest to cena katalogowa.

Nagrody w Programie Witamy

Nagrody w Programie Witamy


Specjalnie dla nowych klubowiczów Oriflame

Oriflame przygotowało wspaniałą propozycję, która jeszcze bardziej zachęci Cię do złożenia swojego pierwszego zamówienia. Jako nowemu członkowi Klubu Oriflame przysługuje Ci możliwość zakupu zestawu 10-ciu sztuk próbek perfum za 1 zł oraz zestawu 10-ciu saszetek próbek kremów. Przy pierwszym zamówieniu również otrzymasz możliwość zakupu profesjonalnego zestawu konsultanta w promocyjnej cenie 39,90 zł


Jeśli więc chcesz korzystać z markowych kosmetyków, suplementów diety lub akcesoriów od Oriflame a dodatkowo chcesz być odpowiednio nagradzana za swoją działalność, wypełnij formularz widoczny poniżej i dołącz do grona klubowiczów Oriflame

Dołącz do nas i zostań klientką lub konsultantką

KLIKNIJ TUTAJ I WYPEŁNIJ FORMULARZ

Po zakończeniu programu Bonus na Start czekają na Ciebie bardzo atrakcyjne nagrody w programie lojalnościowym Bonus dla Urody. Aby zapoznać się z jego warunkami i poczuć przedsmak tego co na Ciebie czeka, kliknij w baner poniżej.