Formularz Rejestracji w Oriflame

Poniżej znajduje się formularz, dzięki któremu możesz dokonać rejestracji online, uzyskać numer członkowski i dołączyć do grona klubowiczów. Pamiętaj, że rejestracja w oriflame jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Wypełnienie tych kilku pól zajmie Ci tylko chwilę. Dane osobowe przekazywane w formularzu zabezpieczone są zgodnie z Polityką Bezpieczeństwa serwisu klub-konsultantek.pl. Tekst regulaminu Klubu Oriflame dostępny jest tutaj. Należy wypełnić wszystkie pola, ponieważ dane te są wymagane przez firmę do nadania numeru członkowskiego.

Przed wypełnieniem formularza powinnaś wiedzieć o tym że:

• Zamówienia składasz kiedy chcesz i na jaką kwotę chcesz
  • Posiadając numer członkowski korzystasz ze sklepu internetowego więc możesz robić zakupy wtedy kiedy tego potrzebujesz
  • W każdej chwili możesz zrezygnować ze współpracy – po prostu nie składasz zamówień i Twoje konto zostaje automatycznie zablokowane
  • To Ty wybierzesz sobie rodzaj działalności, ponieważ możesz kupować kosmetyki w cenach hurtowych tylko dla siebie i swojej rodziny, możesz zostać super sprzedawcą i zarabiać na sprzedaży naturalnych kosmetyków, możesz zostać kobietą Sukcesu i zarabiać na Planie Marketingowym

Po wypełnieniu formularza będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i odczekać kilka/kilkanaście minut zanim przekażę Twoje dane do firmy Oriflame i dokonam rejestracji. Po poprawnej rejestracji nawiążę z Tobą kontakt email/telefoniczny aby lepiej Cię poznać, opowiedzieć na temat członkostwa a także rozpoznać jakie są Twoje oczekiwania wobec firmy. W następnym dniu roboczym, na adres podany podczas wypełniania formularza prześlę Ci bezpłatny zestaw startowy. Przesyłka zawiera katalogi, wniosek i inne materiały przydatne dla nowego klubowicza.