Rejestracja Oriflame

Jeśli spodobały Ci się kosmetyki firmy Oriflame i chcesz dokonać rejestracji do Klubu tak aby móc je kupować z 20% zniżką, wypełnij poniższy formularz rejestracyjny. Dzięki niemu dołączysz do Klubu Oriflame jako klientka lub konsultantka i otrzymasz numer członkowski za pomocą którego zalogujesz się na swoim koncie. Rejestracja jest bezpłatna i po wypełnieniu formularza nie musisz już nic więcej robić. Pamiętaj również, że Twoje dane osobowe jakie wpisujesz do pól formularza zabezpieczone są zgodnie z polityką bezpieczeństwa serwisu klub-konsultantek.pl. Tekst regulaminu jaki obowiązuje członków klubu Oriflame dostępny jest tutaj. Należy wypełnić wszystkie pola, ponieważ dane te są wymagane przez firmę do nadania numeru członkowskiego.

Po wypełnieniu formularza będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i odczekać kilka/kilkanaście minut zanim przekażę Twoje dane do firmy Oriflame i dokonam rejestracji. Po rejestracji prześlę Ci na adres podany w formularzu bezpłatny pakiet startowy zawierający katalog i inne materiały promocyjne.

Imię *

Nazwisko *

PESEL *

Adres (dostawy paczek) *

Miejscowość *

Kod Pocztowy *

Telefon *

Uwagi

Jeśli masz jakiś problem z wypełnieniem formularza, skontaktuj się ze mną za pomocą emaila/formularza kontaktowego lub zadzwoń pod numer 501-257-553 a ja udzielę Ci niezbędnej pomocy.