testowanie kosmetyków

Szampon do włosów farbowanych z dziką różą i olejem lnianym z serii Love Nature

Testowała Sylwia :)

Szampon do włosów farbowanych z dziką różą i olejem lnianym – tak mi rób, tak mnie rozpieszczaj. TEN ZAPACH!!!!!!! AHhh, chce się myć włosy ciągle i bez końca i o mamo, zróbcie wodę perfumowaną o tym zapachu to zrobię porządny zapas.
Wreszcie przemyślane opakowanie, łatwe otwieranie-na plus. Jestem posiadaczką długich żelowych paznokci, większość szamponów powoduje garść złośliwości na pomysłodawce opakowania, mam problemy z otworzeniem. Butelka zgrabna, nie jest ciężka, ładnie leży w dłoni. Szampon patrząc na skład nie jest ideałem dla osób poszukujących produktu pozbawionego zupełnie silikonów. Mimo wszystko – wymiata. Zabiła obłędnym zapachem, świetnie się pieni, w metodzie kubeczkowej wystarczy go dosłownie kilka kropli. Dobrze myje skalp, dobrze radzi sobie jako klasyczny „rypacz” – mocny szampon do ściągania olejowania włosów, nie trzeba ich wpierw emulgować odżywką. Duży plus. Mam włosy podatne, obcięte na prosto, do łopatek, hennowane cassią, wyjątkowo wymagające, lubiące dociążanie cięższą maską ale jednocześnie bardzo łatwe do przeciążenia. Trudno znaleźć dla nich równowagę. Szampon testowany był zarówno samodzielnie jak i z różnymi maskami. Sprawdził się doskonale, będę do niego wracać z przyjemnością.
W połączeniu z peelingiem kawowym skóry głowy (fusy z kawy plus odrobina szamponu plus woda, wmasować w skórę głowy, spłukać) – włosy pięknie „odbite” od nasady, uniesione przez calutki dzień, bez strąkowania, nieco spuszone. W wersji z odżywką keratynową-włosy marzenie. W wersji z odżywką dociążającą-bajka. Po samym szamponie włosy lśniące, gładkie, z efektem tafli (mam zdrowe, cienkie lecz gęste włosy). Testowała go również mama, posiadaczka włosów do linii ucha, wiele lat farbowanych. Jej pielęgnacja kończy się na szamponie, czasem na odżywce. Włosy miękkie, ładnie się układają, długo utrzymują świeżość. Mama podobnie jak ja zakochana w zapachu szamponu.
Szczerze polecam
 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz