testowanie kosmetyków

Woda Toaletowa S8 Icon

S8 Icon to pobudzający i zniewalający zapach, w którym udało się zamknąć awangardowy puls Sztokholmu. To kompozycja dla urodzonego przywódcy, mężczyzny znającego trendy i trzymającego rękę na pulsie …

Zapach stworzony przez dwie kreatorki zapachów:

Dora Baghriche – która zawsze wybiera nowe kierunki w podróżach …

Daphne Bugey – uwielbia przyrodę …

W zapachu S8 Icon znajdziemy winorośl Solaris, która ma kwiatowy i mineralny smak, często wyczuwa się w niej jabłka, gruszki, owoc dzikiej róży i lawendę. Zielona, świeża cierpkość przypomina czystą, szwedzką naturę.

Kod 32636 – Woda S8 Icon –  testowana przez Kasię :)

Każdą osobę, która zna poprzednie wersje wód toaletowych S8 i ten zapach nie zawiedzie :)
Dlatego jak zobaczyłam ofertę w katalogu od razu byłam zaintrygowana.
Pierwsze wrażenie … żółty wpadający w oko kolor,  zarówno wielkość jak i wzór flakonika identyczna z poprzednikami.
Zapach określany był jako średni – nie jest ani zbyt mocny ani zbyt słaby, dla wszystkich którzy mieli okazje go poznać był cytrusowo – kwiatowy. Nie zostawia śladów na ubraniu. Zapach idealnie utrzymuje się nawet wieczorem był wyczuwalny a na ubraniu również i rano :)
Zapach spodobał się wszystkim, woda toaletowa S8 ICON nadaje się na prezent – nie spotkałam osoby, której zapach by nie odpowiadał. Jedyne na co była zwracana uwaga to cena, która „niby” była dobra ale nie w porównaniu z cenami u innych sprzedawców.
Jeśli o mnie chodzi nie mam żadnych zastrzeżeń zarówno do zapachu, intensywności,trwałości jak i ceny w promocji. Na pewno jak się skończy mojemu mężowi wezmę ją pod uwagę, jak i będę polecać ją innym.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz